Remington Industries 12STRGRETHHN100 12 AWG Gauge Stranded THHN Building Wire, 600V, 100' Length, Green
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
15
quantity
Product details
Category
  • Length: 100 Feet
  • Insulation: PVC (0.015" Thick) with Nylon Jacket