Craftmade LAV52ESP4LK-LED Laval 52" Ceiling Fan with Dimmable LED Light & Pull Chain, 4 Reversible Blades, Espresso
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
00
quantity
Product details
Category
  • DIMENSIONS: Weight 19lbs, Ceiling Mount Canopy is 5.85" Diameter, 15.5" Ceiling to Bottom of Light, 11.5" Ceiling to Blades with 6" Downrod
  • INCLUDES: Four Reversible Matte Silver / Maple Plywood Blades (52" Span / 14 Degree Blade Pitch) 5707 CFM-High